Elk jaar brengt Pink Gellac een Valentijnscollectie uit, en dit jaar is dat een Love Letters Mini Set. Verpakt als een liefdesbrief en gevuld met drie nieuwe Valentijnskleuren in mini-formaat: perfect om te mixen en te matchen en makkelijk om mee op reis te nemen. Een kleine knipoog naar Cupido, met een mix van zachte tinten en glitters. Benieuwd of deze collectie een schot in de roos is? Kijk dan snel verder!

484 Sugar Dust is perfect voor wie houdt van een delicate, flirty look met een subtiele, magische twist. De neutrale tint met subtiele shimmer maakt deze kleur heel draagbaar, zonder dat hij saai wordt. Op de foto draag ik twee laagjes.

483 Platinum Pink
Dit is duidelijk de eyecatcher van de Love Letters collectie. Een felle hot pink met een luxe, glanzende finish die meteen opvalt. Dit is zo’n kleur waar je op Valentijnsdag niet mee over het hoofd wordt gezien, perfect voor wie zin heeft in iets extra’s of gewoon een statement wil maken met haar manicure.

482 Pink Cloud
Pink Cloud is een dromerige, zachtroze tint waardoor je meteen op een roze wolk zit. Perfect voor een subtiele, romantische look. Op de foto draag ik drie dunne laagjes en heb ik glitterhartjes gebruikt voor de accentnagel.

Stel: je mag één kleur meenemen naar een romantisch avondje uit: voor welke van deze drie tinten ga jij?
Deze Limited Edition Love Letters set is verkrijgbaar voor € 25,00 in de fysieke winkel of webshop van Pink Gellac. Kijk op de website van Pink Gellac voor een verkooppunt bij jou in de buurt.

482 pink cloud so pretty 💅💅 love this color. So pretty on you 😍
Auteur
Thank you dear Stein 🫶🏼 Always love the Valentines collections from Pink Gellac 💌
Oh, wat heb je deze alweer zo leuk gemaakt! Happy valentine’s day! <3
Platinum Pink springt er lekker uit, leuk voor Valentijnsdag maar ook helemaal leuk voor de zomer! (kan niet wachten op die zon ;))