Yes, het is weer zover: onlangs lanceerde Pink Gellac alweer de 9e editie van hun populaire Uncovered Collectie. Ook dit keer bestaat de collectie uit prachtige, zachte neutrale tinten waarmee je je nagels een elegante en tijdloze look kunt geven. En voor wie het graag net wat spannender wil maken, is er een glitter- en metalliclak toegevoegd. Zo brengt deze collectie het beste van beide werelden samen: subtiel én sprankelend. Scroll snel verder voor mijn swatches!

Pink Feather
De eerste kleur die ik jullie wil laten zien is Pink Feather. Deze tint wordt door Pink Gellac omschreven als “Een lichtbeige tint met een vleugje poederroze, als het eerste ochtendlicht dat door je gordijnen glijdt”. En daar kan ik weinig aan toe voegen 😊. Pink Feather is een mooie warme neutrale tint die het ook perfect zal doen als basis voor nailarts.

Strawberry Soufflé
Strawberry Soufflé is een warme roze tint met een hintje peach, een soort mix tussen aardbei en perzik, zacht en romig tegelijk. En laten we eerlijk zijn: met zo’n naam wil je ‘m toch gewoon meteen op je nagels smeren? De naam past perfect, want deze kleur doet écht denken aan een luchtig, zomers toetje.

Pink Champagne
Als je net als ik dol bent op een beetje glitter, dan ga je Pink Champagne vast geweldig vinden. Pink Champange is perfect voor als je nagels nét dat beetje extra mogen hebben, zonder té opvallend te zijn. Echt een topper voor elke dag én speciale momenten!

Rosewood Haze
Rosewood Haze steelt voor mij de show in deze collectie. Deze warme roze tint met een vleugje bruin voelt zacht, stijlvol en tijdloos tegelijk. Je kunt hier eigenlijk niet mis mee gaan: het is een kleur die iedereen zal staan en bij elke gelegenheid past.

Truffle Silk
Truffle Silk heeft een warme koperbruine gloed en dat maakt ‘em in mijn ogen een fantastische kleur voor de herfst. Deze tint geeft je nagels die fijne, warme uitstraling die helemaal past bij de knusse herfstdagen waarin je het liefst lekker met een warme trui en een kop thee op de bank kruipt.

Met deze 9e editie op m’n nagels fantaseer ik stiekem al over de volgende: 10 keer Uncovered… dat vraagt om iets feestelijks, toch?
De Uncovered9 collectie is verkrijgbaar in de fysieke winkel of webshop van Pink Gellac , de gel lakken kosten €17 euro (15 ml) per stuk. Wanneer je de complete collectie koopt, krijg je er de collection box bij en betaal je €75.
Rosewood Haze vind ik ook de meest mooie en aparte tint, echt prachtig! Strawberry Soufflé ziet er ook heel mooi uit en het klinkt ook heerlijk zoals je het omschrijft. Ik at vroeger wel eens een roze vla en die vond ik echt zalig! Volgens mij bestaat die niet meer, maar ik moest er direct aan denken. (ik kan er overheen kijken, volgende keer in de winkel een keer checken).
De foto’s zijn ook weer om te smullen: zonnig, vrolijk en kleurrijk!
Jaaaa, liefde voor deze collectie! Voor alle Uncovered lakjes trouwens, elke collectie vind ik weer mooi. Lekker draagbaar en altijd goed 😉