Als er iets is dat ik ontzettend leuk vind, dan is het aftellen tot Kerst met een adventskalender. Elke dag een vakje openen en verrast worden met een klein cadeautje blijft voor mij pure nostalgie. Van Yves Rocher kreeg ik deze adventskalender cadeau om te ontdekken en dat vind ik extra leuk, want ik ken het merk nog niet zo heel goed. Normaal gesproken bewaar ik mijn adventskalenders tot december, maar vandaag maak ik een uitzondering en doe ik alvast de unboxing!

Aftellen tot Kerst met de adventskalender van Yves Rocher
In hartje winter komt het dorp La Gacilly elke dag een beetje meer tot leven. Advent is een feestelijke tijd, de spanning stijgt geleidelijk en elke dag is er weer een nieuwe verrassing.
De kalender is een feestje op zich: een stevige kartonnen doos met een tekening van La Gacilly, het Franse dorp waar Yves Rocher vandaan komt, in kerstsferen. Het lijkt net een boek dat dichtgestrikt is met een rode strik. Zodra je het opent, zie je 24 kleine doosjes, allemaal feestelijk versierd en klaar om uitgepakt te worden.

In de adventskalender vind je een aantal producten zoals een body scrub, hand crème en douchegels uit de limited edition geurlijnen van Yves Rocher in Mandarin Pine Needles en Winter Berries. Deze twee variaties op geuren van het seizoen, hebben de warmte van vanille en de frisheid van hout als leidraad.

Ook de heerlijke geurlijnen Monoï de Tahiti (daar ben ik een grote fan van) en Shea & Bergamot vind je in de adventskalender in de vorm onder andere lippenbalsem en bodylotion.

Deze adventskalender zit tjokvol fijne skincare. Leuk om kennis te maken met allemaal verschillende producten en qua formaat zijn ze ook ideaal voor mee op reis.

Ook erg leuk dat Yves Rocher naast, skin-, body- en haircare ook cosmetica heeft toegevoegd aan de adventskalender zoals een mascara, glitter gloss en twee nagellakjes.

De Yves Rocher adventskalender is verrassend veelzijdig: van huid- en haarverzorging tot make-up, met zowel bekende als limited edition geuren. De mini’s zijn ideaal voor op reis en zijn leuk om kennis te maken met het merk.
De adventskalender van Yves Rocher shop je voor €44,99 in de webshop.
Welke adventskalender staat er dit jaar op jouw verlanglijstje? En ben jij team alles meteen uitpakken of één vakje per dag?
Wat een leuke kalender! En heel betaalbaar!
Het is dat ik er dan over wil bloggen dus maak ik alle vakjes tegelijk open. Maar iedere dag eentje is eigenlijk veel leuker.
Ik hoop dat ik dit jaar er ook een (krijg) kan scoren, ik vind het ideaal om op zo een feestelijke manier kennis te maken met al die producten!